Medac

Zástupcem společnosti Medac pro Českou republiku je ASCO-MED, spol. s r. o.
Kontakt

Medac je společnost zaměřená na budoucnost a dynamicky roste již více neýž 50 let. Více než 1200 zaměstnanců společnosti Medac pracuje na prvním vývoji a dalším zdokonalování léčiv a léčivých přípravků pro diagnostiku a léčbu onkologických, urologických a autoimunitních onemocnění. Zejména v případě specializovaných produktů je jednou z předních farmaceutických společností. Představuje pevné hodnoty a v zásadě uvažuje lidsky. To vede k dlouhodobým vztahům s obchodními partnery s klinikami, lékaři a laboratořemi.

Pacienti trpící chronickým nebo dlouhodobým onemocněním očekávají spolehlivou diagnózu a účinnou léčbu. Chtějí být viděni jako jednotlivci s individuální klinickou anamnézou. Hledají, aby jejich potřeby byly vzaty v úvahu, a chtějí podporu někoho, komu mohou důvěřovat jak během léčby, tak i mimo ni. Lékaři, lékárníci a zdravotnický personál si toho jsou vědomi a snaží se nejen poskytovat pacientům co nejlepší léčbu, ale také je ujistit, že jsou v dobrých rukou. Proto je tu medac…

 Medac je rostoucí globální farmaceutická společnost se sídlem v Německu. Již v roce 1970 začali se specializací na diagnostiku a léčbu onkologických, urologických a autoimunitních onemocnění.

Kontakt - Medac

Kontaktní osoba

Dr. Anna Manthey
Telefon: +420 241 402 618