attomol gmbh

Zástupcem společnosti attomol GmbH pro Českou republiku je ASCO-MED, spol. s r. o.
KontaktProdukty

Attomol je výrobcem lékařské diagnostiky nacházející se v Německém Braniborsku.

Již od roku 1197 firma Attomol vyvíjí a vyrábí kompletní testovací soupravy pro detekci mutací, infekčních agens a autoimunitních chorob. Díky těmto skutečnostem vlastní Attomol patenty na tyto aplikované technologie. Jejich hlavním cílem je miniaturizace a multiplexování testovacích systémů. To jim umožňuje garantovat optimální diagnostický výkon a profesionální zákaznický servis.

Společnost Attomol jde neustále vpřed, díky každodenní prací jejich vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců, kteří pracují pro Attomol již mnoho let. Kromě toho neustále pracují na vývoji nových testů, aby naplnili potřeby zákazníků a jejich stále rostoucí nabídku.

Při výzkumu a vývoji úzce spolupracují s partnery výzkumné sítě BioResponse e.V. včetně Brandenburské technické univerzity Cottbus-Senftenberg a institutů Technische Universität Dresden. Dodržují DIN ISO 13485, aby splnili požadavky na dokumentaci výroby a kontrolu kvality. Výrobky procházejí interním a externím hodnocením v průběhu procesu značení CE a pravidelně se účastní testování odborné způsobilosti.

 

Kontakt - attomol GmbH

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Dvořáková
Telefon: +420 603 284 950
E-mail: martina.dvorakova@ascomed.cz

 

Molekulární Genetika

Následující mutační testy firmy attomol jsou k dispozici ve třech technologických verzích:

Patogení diagnostika

Objevte testy PCR REAL TIME pro detekci genových fragmentů lidských patogenů. LT je zkratka pro patentovaný systém LoopTag.

Autoimunitní diagnostika

For the field of autoimmune diagnostics we offer assays in two multi-parameter systems:

Zařízení a software

Fluorescenční zobrazovací systém pro vyhodnocení attomol® Beadassays

 attomol® Beadreader 100

Software pro automatické digitální zpracování obrazu

 attomol® Fastfluoscan 1.6