Imunologie - Autoimunita

NeoMedica

Společnost NeoMedica se zaměřujeme na neustálé investice do klíčových technologií, produktů a standardů v oblasti IVD a snaží se poskytovat inovativní, chytřejší a bezpečnější řešení, která jsou uživatelsky přívětivá, a tím vytvářet lepší zkušenosti pro uživatele. Díky více než dvacetiletým zkušenostem se této společnosti podařilo stát celosvětově rozpoznatelnou značkou spojovanou s kvalitou, integritou a dokonalostí.

Orgentec

Německý výrobce produktů z oblasti klinické diagnostiky.Společnost s celosvětovým působením ve více než 90 zemích. Orgentec Diagnostika GmbH je přední globální společnost specializující se na vývoj, výrobu a distribuci diagnostických testů a analytických přístrojů pro laboratorní medicínu, zejména v oblasti autoimunitních onemocnění, infekčních chorob a diagnostiky orgánových funkcí. Sídlo společnosti se nachází ve městě Mainz, Německo. Orgentec je známý svým inovativním přístupem k diagnostice a silným zaměřením na výzkum a vývoj, což mu umožňuje nabízet široké portfolio testů, které přispívají k přesné a rychlé diagnostice, umožňující efektivní léčbu pacientů po celém světě. Produkty Orgentec jsou využívány v klinických laboratořích, nemocnicích a výzkumných institucích a firma je zavázána k poskytování vysoce kvalitních řešení, která pomáhají zlepšovat pacientskou péči.

ravo Diagnostika

ravo Diagnostika je firma, která se soustředí na vývoj a výrobu souprav pro imunoanalýzu autoimunitních a infekčních onemocnění a klade důraz na dobrou kvalitu a podporu. Výrobky jsou založeny na metodě nepřímé hemaglutinace(IHA), ELISA, ISAGA, DIFA a immunoblotů.

Svar Life Science

Svar je švédská společnost zabývající se biologickými vědami, která vyvíjí a používá nejlepší testovací technologii pro vývoj léčiv a klinickou diagnostiku s cílem dodat nová řešení šitá na míru požadavkům zákazníka. Vytváří praktické platformy pro klinické rutinní testování.
Specialisté na autoimunitu, zánětlivá onemocnění a onkologii poskytující imunotesty a specializovaná laboratorní řešení pro biofarmaceutické společnosti a klinické diagnostické laboratoře prostřednictvím celosvětové partnerské sítě.

Fujirebio – INNO-line

Firma založená v Japonsku je přes 50 let úspěšná v oblasti integrace výzkumu a se zkušenostmi v oblasti IVD. Jejími součástmi se staly takové firmy jako Centocor Diagnostics v roce 1998, CanAg Diagnostics v roce 2006 a Innogenetics v roce 2010.