Imunologie - Autoimunita

NeoMedica

Společnost NeoMedica se zaměřujeme na neustálé investice do klíčových technologií, produktů a standardů v oblasti IVD a snaží se poskytovat inovativní, chytřejší a bezpečnější řešení, která jsou uživatelsky přívětivá, a tím vytvářet lepší zkušenosti pro uživatele. Díky více než dvacetiletým zkušenostem se této společnosti podařilo stát celosvětově rozpoznatelnou značkou spojovanou s kvalitou, integritou a dokonalostí.

Orgentec

Německý výrobce produktů z oblasti klinické diagnostiky.Společnost s celosvětovým působením ve více než 90 zemích.
Do České republiky jako jediní autorizování dovozci dodáváme výrobky firmy Orgentec do řady laboratoří, nemocnic a zdravotnických zařízení. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni interním školením firmy Orgentec. Poskytujeme také autorizovaný servis pro naše odběratele.

ravo Diagnostika

ravo Diagnostika je firma, která se soustředí na vývoj a výrobu souprav pro imunoanalýzu autoimunitních a infekčních onemocnění a klade důraz na dobrou kvalitu a podporu. Výrobky jsou založeny na metodě nepřímé hemaglutinace(IHA), ELISA, ISAGA, DIFA a immunoblotů.

Svar Life Science

Svar je švédská společnost zabývající se biologickými vědami, která vyvíjí a používá nejlepší testovací technologii pro vývoj léčiv a klinickou diagnostiku s cílem dodat nová řešení šitá na míru požadavkům zákazníka. Vytváří praktické platformy pro klinické rutinní testování.
Specialisté na autoimunitu, zánětlivá onemocnění a onkologii poskytující imunotesty a specializovaná laboratorní řešení pro biofarmaceutické společnosti a klinické diagnostické laboratoře prostřednictvím celosvětové partnerské sítě.

Fujirebio – INNO-line

Firma založená v Japonsku je přes 50 let úspěšná v oblasti integrace výzkumu a se zkušenostmi v oblasti IVD. Jejími součástmi se staly takové firmy jako Centocor Diagnostics v roce 1998, CanAg Diagnostics v roce 2006 a Innogenetics v roce 2010.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image