Imunologie - Autoimunita

Orgentec

Německý výrobce produktů z oblasti klinické diagnostiky.Společnost s celosvětovým působením ve více než 90 zemích.
Do České republiky jako jediní autorizování dovozci dodáváme výrobky firmy Orgentec do řady laboratoří, nemocnic a zdravotnických zařízení. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni interním školením firmy Orgentec. Poskytujeme také autorizovaný servis pro naše odběratele.

Fujirebio-Europe (Innogenetics)

Firma založená v Japonsku je přes 50 let úspěšná v oblasti integrace výzkumu a se zkušenostmi v oblasti IVD. Jejími součástmi se staly takové firmy jako Centocor Diagnostics v roce 1998, CanAg Diagnostics v roce 2006 a Innogenetics v roce 2010.

Svar Life Science

Svar je švédská společnost zabývající se biologickými vědami, která vyvíjí a používá nejlepší testovací technologii pro vývoj léčiv a klinickou diagnostiku s cílem dodat nová řešení šitá na míru požadavkům zákazníka. Vytváří praktické platformy pro klinické rutinní testování.
Specialisté na autoimunitu, zánětlivá onemocnění a onkologii poskytující imunotesty a specializovaná laboratorní řešení pro biofarmaceutické společnosti a klinické diagnostické laboratoře prostřednictvím celosvětové partnerské sítě.