Orgentec

Zástupcem společnosti Orgentec pro Českou republiku je ASCO-MED, spol. s r. o.
KontaktProdukty

Německý výrobce produktů z oblasti klinické diagnostiky.Společnost s celosvětovým působením ve více než 90 zemích.

Do České republiky jako jediní autorizování dovozci dodáváme výrobky firmy Orgentec do řady laboratoří, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Naši pracovníci jsou pravidelně školeni interním školením firmy Orgentec. Poskytujeme také autorizovaný servis pro naše odběratele.

 U nových šarží výrobku Orgentec s kat. č. 914MX došlo ke změně pro IFU. Pro nový návod v českém jazyce sledujte stránky firmy Orgentec >>

Nový návod v anglickém jazyce stáhnete ZDE >>

 Od 19. března 2018 nebudou v soupravách výrobce ORGENTEC přikládány návody k použití a certifikáty kvality (včetně kalibračních křivek). Více informací ZDE >>

Kontakt - Orgentec

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Dvořáková
Telefon: +420 603 284 950
E-mail: dvorakova@ascomed.cz

 

Bezpečnostní listy - Orgentec
Katalogy - Orgentec

Diagnostika autoimunitních a virologických onemocnění

Alegria

Alegria® – pro automatizovanou laboratorní diagnostiku

Plně automatický analytický přístroj Alegria® lze použít jak pro obě produktové řady ORGENTEC Diagnostika, jak pro autoimunní diagnostiku tak pro serologicko diagnostiku infekcí.

Alegria® není omezena na konkrétní počty vzorků. Dokonce i jednotlivé vzorky mohou být s tímto nástrojem rychle a ekonomicky analyzovány – nebo může být zpracováno až 30 vzorků v jednom cyklu, v jakékoliv kombinaci. To činí Alegria® zvláště atraktivní pro laboratoře s průměrnou nebo nižší frekvencí vzorků nebo pro akutní diagnostiku.

Každý jednotlivý testovací proužek obsahuje kompletní sadu činidel pro stanovení jediného vzorku. Jakákoliv příprava vzorků nebo komplexní nastavení přístroje pro provoz není nutná. Jednotlivý čárový kód testovacího proužku obsahuje všechny potřebné informace o testu, analýze a vyhodnocení a datum vypršení testovacího proužku.

Úspěch podporuje koncept: Alegria® je trvale v souladu s moderní laboratorní praxí a během několika let se osvědčila ve stovkách laboratoří na všech kontinentech. Neobvykle nízké požadavky na údržbu činí Alegria® spolehlivým partnerem pro diagnostiku autoimunitních onemocnění a sérologii infekcí.

 

ELISA

Testovací systémy ELISA podle ORGENTEC Diagnostika

Již více než 20 let ORGENTEC Diagnostika vyvíjí, vyrábí a distribuuje testovací systémy ELISA pro autoimunní diagnostiku a diagnostiku infekčních onemocnění. V databázi autoimunity nabízíme testy ELISA pro diagnostiku a terapii sledování revmatických onemocnění, trombózy, vaskulitidy, diabetu a autoimunitních poruch gastrointestinálního traktu.

Intenzivní interní výzkum a vývoj, úzká spolupráce s vědeckými ústavy a provozovateli a mnoholetá vědecká odbornost našich zaměstnanců vedla k komplexnímu spektru produktů. Proto nabízíme také mnoho exkluzivních specializovaných produktů.

Vysoká spokojenost našich uživatelů, mimořádná kvalita našich produktů a služeb a naše spolehlivá dodávka jsou základem úspěchu společnosti ORGENTEC v oblasti autoimunitní diagnostiky.

Imunobloty

Testovací systémy pro komplexní profil protilátek

Imunobloty ORGENTEC doplňují naše testovací systémy ELISA a naše testovací soupravy a reagencie pro imunofluorescenci jako důležitou složku pro detekci a diagnostiku protilátek autoimunitních onemocní. Používají se při diagnostice revmatických zánětlivých onemocnění, detekce ANCA (antinukleární cytoplazmatické protilátky) a diagnostiky vaskulitidy, stejně jako v diagnostice gastroenterologie.

Imunobloky ORGENTEC lze provádět rychle a reprodukovatelně v libovolné laboratoři. Hodnocení jsou vizuální, takže není potřeba speciální laboratorní vybavení.

iVISION

Automatická analýza imunoblotů.