Molekulární Biologie

BDR

Blackhills Diagnostic Resources (BDR)  byla založena v Zaragoze (Španělsko) v roce  2012. Jako biotechnologická společnost zaměřená na výzkum, vývoj a výrobu komerčních výrobků IVDs. Všechny výrobky BDR byly vyrobeny v jejich výrobnách a jsou nabízeny se značkou BDR nebo za podmínek OEM. BDR má široké zkušenosti v metodách molekulární biologie  jako jsou Real Time PCR, fragmentová analýza a sekvenování.

FUJIREBIO

Firma založená v Japonsku je přes 50 let úspěšná v oblasti integrace výzkumu a se zkušenostmi v oblasti IVD. Jejími součástmi se staly takové firmy jako Centocor Diagnostics v roce 1998, CanAg Diagnostics v roce 2006 a Innogenetics v roce 2010.

GENEMATRIX

Společnost Genematrix zaměřila svůj výzkum a vývoj na lékařskou bio-technologii, která trvale roste a má vliv na světovém trhu. V roce 2009 byla uvedena na seznamu KOSDAQ jako společnost zabývající se technologickými inovacemi. Genematrix vyvinul základní technologie platformy v oblasti molekulární diagnostiky, která se odlišovala od stávajících technologií. Genematrix rovněž vyvíjí úsilí na vývoj nových přírodních farmaceutických materiálů a nových léků pro léčbu nemocí.

Operon

OPERON je španělská firma s více než 40 letou tradicí vývoje a výroby produktů pro laboratorní diagnostiku v oblasti imunochemie. Firma byla založena roku 1973 jako soukromá výzkumná laboratoř v oblasti imunochemie. Na začátku byl potřeby uspokojit potřeby španělského trhu. Původnímu výrobky byly imunologické destičky, polyklonální protilátky značené peroxidázou a fluoresceinem a výrobky pro latexovou aglutinaci.