Hedelab

Zástupcem společnosti Hedelab pro Českou republiku je ASCO-MED, spol. s r. o.
KontaktProdukty

Belgická společnost Hedelab je již více než 35 let uznávaným leaderem ve vývoji a výrobě potravinových doplňků v Evropě.

Její podnikání zahrnuje výrobu a dodávku přípravků na bázi rostlinných a živočišných extraktů za použití přístupu, který je založen na špičkové průmyslové úrovni potvrzené přijetím normy ISO 22000, kterou implementují již od roku 2005 (Hedelab byla první evropskou společností, která tento certifikát získala).

Kontakt - Hedelab

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Sochůrková
Telefon: +420 603 108 713
E-mail: hana.sochurkova@ascomed.cz

 

Prášky na alergii StopALERG – Hedelab

Žvýkací tablety s obsahem prášku z křepelčích vajec. Už ve starověké Číně se syrová křepelčí vejce používala na úlevu od příznaků senné rýmy, astmatu a dokonce i atopického ekzému. Žvýkací tablety StopALERG s práškem z křepelčích vajec jsou rozpustné pod jazykem nebo určené k cucání.

%

Klinicky ověřeno

%

Spokojenost

%

Přírodní produkt

%

Vedlejší účinky

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image