Společnost LGC SeraCare rozšířila svoji řadu SARS-CoV-2 molekulární kvalitní řešení tak, aby zahrnovala variantní panel AccuPlex ™ SARS-CoV-2 1. Sada obsahuje úplnou genomovou RNA SARS-CoV-2 se zaměřením se na mutace S-genu ve třech prominentních oblastech zájmu (Britská varianta B.1.1.7, Jihoafrická varianta B.1.351 a Brazilská varianta P.1) s lahvičkami ne jen pro každou z těchto variant, ale také pro kontrolu divokého typu a též s lahvičkami pro zjištění negativního výsledku lidského RNázi P. Toto řešení je kompatibilní s více aplikacemi, včetně potvrzení účinnosti stávajících molekulárních testů SARS-CoV-2, jakož i varianty SARS-CoV-2 genotypizace nebo NGS testů.

Patentovaná technologie AccuPlex společnosti LGC SeraCare napodobuje patogenní viry divokého typu, ale je bezpečná, neinfekční a neumožňuje množení (replikaci). Tyto materiály slouží jako opravdová, plně funkční řešení pro kontrolu kvality, která zpochybňují celý postup molekulárního testu, což z nich činí preferovanou alternativu k infekčním materiálům.

Bharathi Anekella, výkonná viceprezidentka a generální ředitelka LGC Clinical Diagnostics, uvedla: „Ukazuje se, že snahy o zavádění vakcín jsou účinné pro zpomalení šíření SARS-CoV-2, tudíž zaměření diagnostické komunity se přesunulo směrem k monitorování a sledování nově vznikajících variant. Rekombinantní materiál AccuPlex se ukazuje být ideálním nástrojem pro podporu rozvoje IVD a usiluje o kontrolu kvality diagnostiky, proto jsme hrdí na to, že tuto technologii používáme k nacházení řešení pro analýzu variant, které nám pomohou překonat pandemii COVID-19. “

Chcete-li se dozvědět více o panelu AccuPlex SARS-CoV-2 Variant Panel 1 a také o kompletní nabídce Kvality Řešení SARS-CoV-2, navštivte web LGC SeraCare.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image