V současné době uvádíme na trh nový doplněk stravy ve formě prášku s minerálními látkami, hlívou ústřičnou a vitamínem C.

4hydro!

Doplněk stravy 4hydro přispívá ke správné hladině vody a elektrolytů v těle, ztracených v důsledku zvracení, průjmu, silného pocení, intenzivního cvičení a nadměrné konzumace alkoholu.

Kdy se může hodit?

Zvracení nebo průjem mohou být nepříjemnými společníky a úzce souvisí s dehydratací. Při průjmu nebo zvracení je potřeba doplňovat tekutiny.

Pokud cestujete na delší vzdálenosti nebo do exotických destinací.

Pokud chcete snížit následky kocoviny, doporučujeme před spaním vypít 2 dávky přípravku 4hydro s 400 ml vody. Alkohol odvodňuje a tělo je po požití alkoholu dehydratované. Pro příjemnější kocovinu je dobré doplnění elektrolytů, vitamínů a minerálů. Hlíva ústřičná navíc pomáhá k regeneraci organismu a posiluje imunitu.

Děti trpí často průjmy a horečkami. Dodržování pitného režimu je někdy u děti nadlidský úkol a proto je potřeba dbát zvýšené opatrnosti před dehydratací.

Senioři zapomínají doplňovat tekutiny, což může být problém hlavně v horkých letních dnech.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image