Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2020 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Jako v předchozích letech se u nás i v roce 2020 můžete spolehnout na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a výrobků. Pokud byste měli nápady nebo připomínky na vylepšení, budu rád pokud se s nimi na mě obrátíte. Zákazník je u nás stále na prvním místě a jakékoliv podněty jsou vítány. 

V roce 2020 nás čeká několik klíčových akvizic, které si zatím necháme pod pokličkou. Každopádně se můžete těšit na nové firmy v naší nabídce, které mají jedinečné produkty.

Budeme se ještě více snažit nakládat ekologicky s veškerým odpadem a co nejvíce digitalizovat a automatizovat. 

V roce 2020 dokončíme rekonstrukci kancelářských prostor a zvětšení skladovacích prostor, které splňují veškeré stanovené normy. 

Neustále platí, že každým dnem inovujeme a veškeré procesy zkvalitňujeme a zefektivňujeme. 

Do nového roku Vám přeji hodně zdraví, spokojenosti a osobních úspěchů a těším se na další spolupráci.

 

Ondřej Ševčík

 

 

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image