Letošní první úterý v měsíci vyhlásila Globální iniciativa pro astma za „Světový den astmatu a alergie“ jehož motto zní „Péče o astma pro všechny“. K akci se opět připojila i Česká iniciativa pro astma se svojí odbornou konferencí konanou dne 4.května v Autoklubu Praha, kterou již tradičně podporujeme, neboť námi dovážené přípravky Nasaleze, NeilMED, Smart Peak Fflow, Smart Rescue jsou nedílnou součástí péče o alergiky a astmatiky. Analyzátory vydechovaného oxidu dusnatého FeNO a FeNOBreath společně se spirometry MICRO a oscilometrem Resmon-  MGC Diagnostik pomáhají astma diagnostikovat a monitorovat.

Odhaduje se, že nemocných lidí s astmatem je v celé České republice 800 -950 000 lidí, tedy téměř každý 10. člověk. Značná část z nich však není diagnostikovaná, nebo svojí léčbu zanedbává. Přitom právě astma je nemoc, kterou dnešní medicína umí léčit výborně. Již při základní spolupráci pacienta dokáže udržet astma pod kontrolou a pro běžný život pak nemoc znamená jen minimální omezení.

Náš stánek na konferenci

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image