Doufáme, že se k nám připojíte na světovém kongresu The World Advanced Therapies, který se bude konat ve dnech 16. – 17. května v Londýně.

Můžete se zde setkat s novými partnery, vidět nejnovější inovace, které mění moderní terapie a biotechnologický průmysl, nebo objevovat nové dodavatele.

Vystavuje zde i firma Bilogical Industries, kterou zastupujeme v Čechách a na Slovensku. Budeme rádi pokud navštívíte jejich stánek č. 66.

Místo konání:

Centrum obchodního designu
Londýn, Spojené Království

Při nákupu vstupenky využijte slevového kupónu v hodnotě 15 %. Stačí zadat kód KPQH a sleva je Vaše!

Kongres The World Advanced Therapies je přední evropskou špičkovou akcí, na které se setkávají představitelé průmyslu, inovátoři a společnosti.

Další informace o nás naleznete na adrese www.bioind.com
Více informací o výstavě naleznete na www.terrapinn.com/watrmc/bioindustries

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image