Hlavní téma: FARMAKOTERAPIE, ALERGIE A NEMOCÍ S BRONCHIÁLNÍ OBSTRUKCÍ U DOSPĚLÝCH I DĚTÍ. 

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na XVIII. Setkání lékařů ČR a SR v Litomyšli, které se bude konat 10. – 11. 5. 2019 v Litomyšli.

V roce 2019 se bude konat XVIII. Setkání lékařů ČR a SR v Litomyšli. Hlavním cílem XVIII. ročníku bude projednat úskalí při farmakoterapii alergie a nemocí spojených s bronchiální obstrukcí – u dospělých, dětí, v těhotenství a při laktaci. Budou řešeny nejčastější problémy, které nastávají v ordinacích alergologů, klinických imunologů, pneumologů, praktických lékařů pro děti i dospělé a dalších oborů. Přítomnost lékařů nejrůznějších specializací zde bývá výbornou příležitostí k oblíbeným besedám. Každoročně se zde schází na 500 účastníků.

Navštívit můžete také divadelní představení v rámci kulturního programu sympozia v krásném prostředí Smetanova domu. Oblíbený bývá i společenský večer v renezančním prostředí zámku v Litomyšli.

Místo konání:

Smetanův dům a Zámek v Litomyšli

Zaštiťující organizace:

Česká pneumologická a ftizeologická společnost
Česká společnost alergologie a klinické imunologie
Slovenská pneumologická a ftizeologická společnost
Slovenská společnost alergologie a klinické imunologie
Akademie pro alergii, imunitu a astma
Spolek lékařů Litomyšl ČLS JEP

Pořadatel:

Nadační fond pro pomoc nemocným dětem

Odborná garance:

ČPFS – doc. MUDr. Milan Teřl, CSc.
ČSAKI – MUDr. Bronislava Novotná, PhD.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image