Antigenní testy — Covid-19

KontaktProdukty

ESPLINE SARS-CoV-2

ESPLINE SARS-CoV-2 je určen pro diagnostické použití in vitro (IVD) s imunochromatografickým testem pro detekci antigenu SARS-CoV-2 přímo z výtěru z nosohltanu a je určen k použití jako pomůcka při diagnostice SARS-CoV-2 infekce. Jedinečný Japonský test s vysokou spolehlivostí. ESPLINE SARS-CoV-2 je kazetový test s použitím jednoduchého postupu bez použití speciálních nástrojů. SARS-CoV-2 lze detekovat do 30 minut.

Pro bližší informace kontaktujte: 

Mgr. Irena Šejbová
Telefon: +420 602 653 640
E-mail: irena.sejbova@ascomed.cz

Kontakt

Kontaktní osoba

Mgr. Irena Šejbová
Telefon: +420 602 653 640
E-mail: irena.sejbova@ascomed.cz

 

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
Klikněte na mě
close-image