Objednávka filtrů Medisoft

Objednat

Dovolujeme si Vás upozornit, že výrobce analyzátoru FeNO+ přešel na nový design filtrů. I u těchto filtrů je zachován malý průměr 28 mm, což znamená, že mrtvý prostor filtru nezkresluje výsledky jako by tomu bylo při případném užívání velkých, spirometrických filtrů, které nejsou certifikovány pro metodu měření FeNO.

Došlo i ke změně balení filtrů. Nově je nejmenší možné balení po 250 ks.

Na skladě máme ještě poslední kusy filtrů balených po 100 ks, čili lze ještě objednávat z této zásoby do vyprodání zásob.

Objednávky filtrů přijímáme elektronicky na e-mailu: objednavky@ascomed.cz nebo stačí vyplnit níže uvedený formulář a odeslat. Pokud Vám nepřijde potvrzení objednávky neprodleně nás prosím kontaktujte na tel.: +420 233 313 578. Děkujeme!

OBJEDNÁVKA

  Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

  Pokud ano, jsou naše stránky určeny přímo pro vás. Pokud ne, musíte bohužel odejít...


  Před vstupem je nutné odsouhlasit následující podmínky:

  Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.

  Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
  Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.
  Klikněte na mě
  close-image